Hakkında

Selam millet!

Ben Cüneyt, Baltık Postası’nın kaptanı ve meraklı gezgini!

3 yılı aşkın bir süredir web dünyasında Frontend ve WordPress Developer olarak çeşitli teknolojilerle projeler üretiyorum. Kurumsal web siteleri, kişisel portföyler, hatta etkinliklere özel sayfalar yani “Web varsa orada benim de işim var!” diyebileceğim her türlü planı hayata geçiriyorum. Dijital varlıklar konusunda rehberlik yapmanın yanı sıra, web sitelerinin başına gelen her türlü problemi de çözüme kavuşturuyorum.

Eğitim söz konusu olduğunda gezmeyi seven biriyim. YTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezuniyetimden sonra Estonya’da Avrupa Birliği-Rusya Çalışmaları üzerine yüksek lisansa dalış yaptım. Sonrasında rotamı değiştirip Almanya’nın serin diyarlarına geçtim ve şu sıralar University of Greifswald’da Baltık Denizi, Bölgesi, Tarihi ve Kültürü üzerine yüksek lisansı programına devam ediyorum.

Teknik becerilerimle tanışmam Estonya’da eğitim alırken, yakın arkadaşlarımın sayesinde oldu. O günden bu güne, bu serüvenimi freelance web geliştirici olarak sürdürüyorum. Hem kariyerimi web geliştirme alanında inşa ediyor, hem de sosyal bilimlere olan merakımı canlı tutuyorum. Özellikle Avrupa ve Baltık Bölgesi’ne dair okumalarımla, eğitim aldığım disiplinden de hiç kopmuyorum.

Ve işte bu merakın, okumanın ve araştırmanın ürünü olarak, 2021’de Baltık Postası’nı kurdum. Burada sizlere Baltık’ın derinliklerinden gelen kültür, sanat, siyaset, tarih ve müzikle ilgili ilginç şeyleri sunmayı amaçlıyorum.

Umarım sayfamda dolaşırken, okuduğunuz birçok yazıdan sonra “Vay be!” diyeceğiniz şaşkınlıklar yaşarsınız. Şimdiden keyifli okumalar dilerim!

Fazla bilgi!

Diğer birçok kişi gibi siz de aylık bültenimize katılın ve bizimle Baltıklar hakkında daha fazla bilgi edinmeye başlayın.

Asla spam göndermeyeceğimize söz veriyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamıza/gizlilik-politikasi göz atın.