Litvanya Dışişleri Bakanı Landsbergis: “Putin’in durmaya niyeti yok”

Litvanya Dışişleri Bakanı Gabrielius Landsbergis, Rusya Devlet Başkanı Vilamidir Putin’in durma niyetinin olmadığını söyledi.
0 Paylaşımlar
0
0
0

Landsbergis Putin’in durma niyetinin olduğunu belirterek, “Minsk 3’ün bu savaşın sonu olacağını düşünenler büyük bir saflık gösteriyorlar ve ben de elimden gelen en kibar kelimeleri seçiyorum. Bu savaşı sona erdirmenin tek yolu Ukrayna’nın kesin zaferidir, dolayısıyla bunu gerçekleştirmek için bir araya gelmeliyiz.” ifadelerini kullandı.

Hibya Haber Ajansı

Fazla bilgi!

Diğer birçok kişi gibi siz de aylık bültenimize katılın ve bizimle Baltıklar hakkında daha fazla bilgi edinmeye başlayın.

Asla spam göndermeyeceğimize söz veriyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamıza/gizlilik-politikasi göz atın.

0 Paylaşımlar
Bir yanıt yazın
Beğenebileceğiniz Benzer Makaleler
LEHİSTAN

“Lehistan Elçisi Nerede?”

Bugün sizlerle tarih sayfalarından ilginç bir anekdotla birlikteyiz. Hikaye, Osmanlı İmparatorluğu döneminde yaşanan bir olayı anlatıyor ve Lehistan (Polonya) vekilinin varlığıyla ilgili bir soruya odaklanıyor.
Karaim-Yahudileri-foto

Karaylar ve Litvanya

Yıllardır Rusya'nın zulümleri ve ırklar arası çatışmaların arasında kalan ancak günümüze kadar her Türk toplumu gibi varlıklarını son derece iyi bir şekilde koruyan Karaylar günümüzde Litvanya ve çevre ülkelerde yaşamaktadır.