Zelenski: “Rusya’nın haksız saldırganlığını yeneceğiz”

Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski; Çekya, Danimarka, Estonya, Almanya ve Hollanda liderlerine Ukrayna’ya verdikleri destek ve kolektif çabalar için minnettar olduğunu ifade etti.
0 Paylaşımlar
0
0
0

Zelenski, Çekya, Danimarka, Estonya, Almanya ve Hollanda liderlerine Ukrayna’ya verdikleri destek ve kolektif çabalar için minnettar olduğunu belirterek, “Ukrayna’yı bir bütün olarak Avrupa’nın iyiliği için silahlandırın. Birlikte Rusya’nın haksız saldırganlığını yeneceğiz ve Ukrayna ile Avrupa’ya barışı yeniden sağlayacağız.” ifadelerini kullandı.

Hibya Haber Ajansı

Fazla bilgi!

Diğer birçok kişi gibi siz de aylık bültenimize katılın ve bizimle Baltıklar hakkında daha fazla bilgi edinmeye başlayın.

Asla spam göndermeyeceğimize söz veriyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamıza/gizlilik-politikasi göz atın.

0 Paylaşımlar
Bir yanıt yazın
Beğenebileceğiniz Benzer Makaleler
eston-mutfagı

Estonya’nın Lezzetleri

Estonya mutfağında hemen hemen her damak zevkine göre bir yemek bulmak mümkündür. En meşhur yemekleri arasında balık ürünleri yer almaktadır.
sauna in estonia

2023 – Estonya’da Sauna Yılı

Estonya'da sauna, rahatlamak ve ter atmak için bir yerden daha fazlasıdır. Bir yaşam biçimi, ulusal kimliğin bir simgesi ve nesilden nesile sevilerek aktarılan bir gelenektir. Bu nedenle 2023, bu önemli kültürün bir kutlaması olarak Estonya'da Sauna Yılı ilan edilmiştir.