Attaf, Letonya Dışişleri Bakanlığı Devlet Sekreteri Pildegovics ile görüştü

Cezayir Dışişleri Bakanı Ahmed Attaf, Etiyopya’nın başkenti Addis Ababa’da düzenlenen 37’nci Afrika Birliği Zirvesi’nde Letonya Dışişleri Bakanlığı Devlet Sekreteri Andrejs Pildegovics ile ikili görüşmeler yaptı.
0 Paylaşımlar
0
0
0

Cezayir Dışişleri Bakanı Attaf, Addis Ababa’da düzenlenen 37’nci Afrika Birliği Zirvesi’nde Letonya Dışişleri Bakanlığı Devlet Sekreteri Andrejs Pildegovics ile ikili görüşmeler yaptı.

Görüşmede, Letonya’nın 2026-2027 dönemi için BM Güvenlik Konseyi geçici üyeliği için adaylık öncelikleri ve hedefleri ele alındı.

Hibya Haber Ajansı

Fazla bilgi!

Diğer birçok kişi gibi siz de aylık bültenimize katılın ve bizimle Baltıklar hakkında daha fazla bilgi edinmeye başlayın.

Asla spam göndermeyeceğimize söz veriyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamıza/gizlilik-politikasi göz atın.

0 Paylaşımlar
Bir yanıt yazın
Beğenebileceğiniz Benzer Makaleler
leton-mutfagi

Letonya’nın 5 Mutfak Lezzeti

Köylü kültüründen gelen Letonya mutfağı, ılıman iklimde yetişen ürünlere ve deniz ürünlerine dayanır. Genellikle kuzey ülkelerinden etkilenen Letonya mutfağının önemli bir parçası ekmek ve süttür. 
estonia, country, europe

Eston Dış Politikasına Genel Bakış

1991'de Sovyetler Birliği'nden bağımsızlığını yeniden kazanmasından bu yana Estonya, ulusal çıkarlarını destekleyen, güvenliğini güçlendiren ve ekonomik rekabet gücünü artıran bir dış politika geliştirme ve uygulamada önemli adımlar attı.
Baltık Postası Post Image

Lāčplēsis – Ayı Avcısı

Lāčplēsis, genellikle "Ayı Avcısı" olarak anılan Letonyalı bir mitolojik figürdür. Lāčplēsis'in hikayesi, yüzyıllardır Letonya folklorunun önemli bir parçası olmuştur ve bugün hala anlatılmakta ve kutlanmaktadır.