photo of outer space

Deep Tech Atelier 2024, Riga’da Gerçekleşecek

16 ve 17 Mayıs 2024 tarihlerinde, Baltık bölgesinin en önemli Deep Tech sanayi toplantısı olan Deep Tech Atelier 2024, Letonya’nın başkenti Riga’da düzenlenecek.
0 Paylaşımlar
0
0
0

16 ve 17 Mayıs 2024 tarihlerinde, Baltık bölgesinin en önemli Deep Tech sanayi toplantısı olan Deep Tech Atelier 2024, Letonya’nın başkenti Riga’da düzenlenecek. Etkinlik, biyo ve uzay teknolojileri başta olmak üzere yenilikçiler için hayati konuları ele alacak. Letonya Yatırım ve Kalkınma Ajansı tarafından organize edilen bu etkinlik, bölgede teknoloji ve yenilikçiliğin ön plana çıkmasını sağlayacak.

Fazla bilgi!

Diğer birçok kişi gibi siz de aylık bültenimize katılın ve bizimle Baltıklar hakkında daha fazla bilgi edinmeye başlayın.

Asla spam göndermeyeceğimize söz veriyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamıza/gizlilik-politikasi göz atın.

0 Paylaşımlar
Bir yanıt yazın
Beğenebileceğiniz Benzer Makaleler
leton-mutfagi

Letonya’nın 5 Mutfak Lezzeti

Köylü kültüründen gelen Letonya mutfağı, ılıman iklimde yetişen ürünlere ve deniz ürünlerine dayanır. Genellikle kuzey ülkelerinden etkilenen Letonya mutfağının önemli bir parçası ekmek ve süttür. 
Baltık Postası Post Image

Lāčplēsis – Ayı Avcısı

Lāčplēsis, genellikle "Ayı Avcısı" olarak anılan Letonyalı bir mitolojik figürdür. Lāčplēsis'in hikayesi, yüzyıllardır Letonya folklorunun önemli bir parçası olmuştur ve bugün hala anlatılmakta ve kutlanmaktadır.