yellow and black train near mountain

Litvanya, Z Harfi Bulunan Kaliningrad’a Giden Tren Vagonunun Girişini Engelledi

Litvanya, Kaliningrad’a gitmek üzere Belarus’tan gelen bir trenin, üzerinde Z harfi boyanmış bir vagonun Kena demiryolu sınır kontrol noktasında trene bağlı kalmasını engelledi.
0 Paylaşımlar
0
0
0

Litvanya, Kaliningrad’a gitmek üzere Belarus’tan gelen bir trenin, üzerinde Z harfi boyanmış bir vagonun Kena demiryolu sınır kontrol noktasında trene bağlı kalmasını engelledi. Litvanya Devlet Sınır Muhafaza Servisi, vagonun fark edilmesi üzerine trenin Belarus’tan perşembe günü saat 14:00 civarında geldiğini ve vagonun ayrılmasına karar verildiğini bildirdi.

Fazla bilgi!

Diğer birçok kişi gibi siz de aylık bültenimize katılın ve bizimle Baltıklar hakkında daha fazla bilgi edinmeye başlayın.

Asla spam göndermeyeceğimize söz veriyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamıza/gizlilik-politikasi göz atın.

0 Paylaşımlar
Bir yanıt yazın
Beğenebileceğiniz Benzer Makaleler
LEHİSTAN

“Lehistan Elçisi Nerede?”

Bugün sizlerle tarih sayfalarından ilginç bir anekdotla birlikteyiz. Hikaye, Osmanlı İmparatorluğu döneminde yaşanan bir olayı anlatıyor ve Lehistan (Polonya) vekilinin varlığıyla ilgili bir soruya odaklanıyor.
Karaim-Yahudileri-foto

Karaylar ve Litvanya

Yıllardır Rusya'nın zulümleri ve ırklar arası çatışmaların arasında kalan ancak günümüze kadar her Türk toplumu gibi varlıklarını son derece iyi bir şekilde koruyan Karaylar günümüzde Litvanya ve çevre ülkelerde yaşamaktadır.