person holding clear glass ball

İsviçre, Estonya’da Koruma İnovasyonu İçin 7 Milyon Euro Sağlayacak

İsviçre, Estonya’da Koruma İnovasyonu İçin 7 Milyon Euro Sağlayacak
0 Paylaşımlar
0
0
0

İsviçre tarafından desteklenen “Biyoçeşitlilik Programı” başlığı altında, Estonya’da dört yıllık bir süre boyunca yaban hayatı izleme ve korunan alanlardaki biyoçeşitlilik korumasının etkinliğini artırmaya yönelik çalışmalar için finansman sağlanacak. İki ülke arasında imzalanan fonlama anlaşması, koruma çabalarını desteklemek için 6.93 milyon İsviçre Frangı (yaklaşık yedi milyon euro) sağlayacak.

Fazla bilgi!

Diğer birçok kişi gibi siz de aylık bültenimize katılın ve bizimle Baltıklar hakkında daha fazla bilgi edinmeye başlayın.

Asla spam göndermeyeceğimize söz veriyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamıza/gizlilik-politikasi göz atın.

0 Paylaşımlar
Bir yanıt yazın
Beğenebileceğiniz Benzer Makaleler
eston-mutfagı

Estonya’nın Lezzetleri

Estonya mutfağında hemen hemen her damak zevkine göre bir yemek bulmak mümkündür. En meşhur yemekleri arasında balık ürünleri yer almaktadır.
sauna in estonia

2023 – Estonya’da Sauna Yılı

Estonya'da sauna, rahatlamak ve ter atmak için bir yerden daha fazlasıdır. Bir yaşam biçimi, ulusal kimliğin bir simgesi ve nesilden nesile sevilerek aktarılan bir gelenektir. Bu nedenle 2023, bu önemli kültürün bir kutlaması olarak Estonya'da Sauna Yılı ilan edilmiştir.
estonia, country, europe

Eston Dış Politikasına Genel Bakış

1991'de Sovyetler Birliği'nden bağımsızlığını yeniden kazanmasından bu yana Estonya, ulusal çıkarlarını destekleyen, güvenliğini güçlendiren ve ekonomik rekabet gücünü artıran bir dış politika geliştirme ve uygulamada önemli adımlar attı.
tallinn old town

Geçmişin Sessiz Tanıkları

Hans Zimmer’in “Interstellar” filminin unutulmaz müziği “Cornfield Chase”i dinlerken yapay zekanın dünyamıza hızlıca girişi ve her geçen gün bizi her yönüyle etkisi altına alışını düşündüm geçenlerde. Sonra birden bire bu müzikle birlikte zihnimden geçenlerin tasviri sonucu yukarıda siz okuyucuların göreceği görseli oluşturdu sevgili DALL-E.