man riding bicycle near vehicles

Wolt ve Bolt, Kurye Teslimat Ücretlerini Siparişe Göre Değiştiriyor

Estonya’da faaliyet gösteren Wolt ve Bolt gibi büyük yemek teslimat şirketleri, kurye teslimat ücretlerinin, çeşitli faktörlere bağlı olarak sipariş bazında değiştiğini açıkladı.
0 Paylaşımlar
0
0
0

Estonya’da faaliyet gösteren Wolt ve Bolt gibi büyük yemek teslimat şirketleri, kurye teslimat ücretlerinin, çeşitli faktörlere bağlı olarak sipariş bazında değiştiğini açıkladı. Bu faktörler arasında kuryenin konumu, müşterinin adresi, hava durumu, siparişin ağırlığı, güncel talep gibi unsurlar bulunuyor.

Fazla bilgi!

Diğer birçok kişi gibi siz de aylık bültenimize katılın ve bizimle Baltıklar hakkında daha fazla bilgi edinmeye başlayın.

Asla spam göndermeyeceğimize söz veriyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamıza/gizlilik-politikasi göz atın.

0 Paylaşımlar
Bir yanıt yazın
Beğenebileceğiniz Benzer Makaleler
eston-mutfagı

Estonya’nın Lezzetleri

Estonya mutfağında hemen hemen her damak zevkine göre bir yemek bulmak mümkündür. En meşhur yemekleri arasında balık ürünleri yer almaktadır.
sauna in estonia

2023 – Estonya’da Sauna Yılı

Estonya'da sauna, rahatlamak ve ter atmak için bir yerden daha fazlasıdır. Bir yaşam biçimi, ulusal kimliğin bir simgesi ve nesilden nesile sevilerek aktarılan bir gelenektir. Bu nedenle 2023, bu önemli kültürün bir kutlaması olarak Estonya'da Sauna Yılı ilan edilmiştir.
estonia, country, europe

Eston Dış Politikasına Genel Bakış

1991'de Sovyetler Birliği'nden bağımsızlığını yeniden kazanmasından bu yana Estonya, ulusal çıkarlarını destekleyen, güvenliğini güçlendiren ve ekonomik rekabet gücünü artıran bir dış politika geliştirme ve uygulamada önemli adımlar attı.